Treningi

Treningi pod szyldem OCRA Poland, pozwolą Wam na przygotowanie do zawodów OCR przede wszystkim pod względem fizycznym, ale również psychicznym. Nasi trenerzy i partnerskie grupy treningowe mają za zadanie pokazać Wam, jak radzić sobie na trasie biegu, przełamywać własne słabości, a jednocześnie czerpać z wyścigu jak najwięcej pozytywnych emocji!

Sprawdź, gdzie obecnie trenujemy!

Przyłącz się


 • WŁOCŁAWEK

  dowiedz sie więcej

  Zajęcia odbywają się w każdą sobotę o godzinie 11.00. Treningi są mocno zróżnicowane- od biegowych z interwałami, po elementy crossfittowe, gimnastyki i rozciągania. Trener OCR Team Włocławek, Tomek Anyżewski, stara się zadbać o to, aby podczas treningów rozwijało się całe ciało. Ekipa dba o dobrą atmosferę i dobre samopoczucie wszystkich ćwiczących. Zajęcia mają na celu przygotowanie do biegów OCR. Każdy chętny może zgłosić się do grupy i startować razem z nimi! 🙂

  Informacje o zmianach w godzinach, datach i miejscach treningów znajdziecie na facebooku OCR Team Włocławek 

  Organizator: OCR TEAM WŁOCŁAWEK

  Prowadzący zajęcia: Tomek Anyżewski

  Miejsce: Włocławek, ul. Wysoka 12 - przy Międzyosiedlowym Basenie Miejskim

  Data: sobota

  Godzina: 11:00

  Telefon: 728 664 155

  Email:

  zwin
 • MRĄGOWO

  dowiedz sie więcej

  Grupą z Mrągowa możecie trenować aż pięć razy w tygodniu- od poniedziałku do piątu, o godzinie 18.30 w ich salce treningowej w centrum miasta. Jak sami mówią, bawią się sportem, a trenują przede wszystkim dla siebie, a nie dla wyników. Prowadzone zajęcia czerpią mocne elementy z crossfitu i przygotowują do biegów z przeszkodami.

  Co ciekawe, ekipa z Mrągowa prowadzi również zajęcia dla najmłodszych – POWER RAGERS- w poniedziałki i czwartki o godzinie 16.

  Warunkiem przyłączenia się do grupy jest szeroki uśmiech oraz stopień pozytywnego wariata w wersji zaawansowanej. Cross Training Mrągowo to pozytywna ekipa, która serdecznie zaprasza w swoje treningowe progi!

  Organizator: Cross Training Mrągowo

  Prowadzący zajęcia: Tomasz Kalinowski

  Miejsce: Mrągowo, ul. Bohaterów Warszawy 21

  Data: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.

  Godzina: 18:30

  Telefon: 785-460-432

  Email: tomkalinowski@wp.pl

  zwin
 • KĘTRZYN

  dowiedz sie więcej

  Treningi  drużyny KTMŁ są prowadzone raz lub dwa w miesiącu. Dołączyć do nich może w zasadzie każdy- z mniejszym lub większym doświadczeniem biegowym :). Celem sportowych spotkań jest podniesienie sprawności fizycznej. Ciekawostką jest to, że w ekipie nie ma ma trenera- każdy uczestnik może poczuć się jak coach i przygotować trening dla drużyny.

  Informacje na temat spotkań są na bieżąco umieszczane na facebooku oraz blogu

  Organizator: KTMŁ

  Prowadzący zajęcia: członek drużyny KTMŁ

  Miejsce: Kętrzyn, Górka Poznańska, las przy ulicy Poznańskiej

  Data:

  Godzina: 17:00

  Telefon:

  Email: druzynaktml@gmail.com

  zwin
 • WARSZAWA

  dowiedz sie więcej

  Zajęcia prowadzone przez Wojtka Sobierajskiego z OCRA Poland są prowadzone codziennie o godzinie 18,19 i 20. Treningi są bardzo intensywne i mocno crossfitowe, pomagające poprawić siłę i wytrzymałość. Jeżeli jeszcze nie znaleźliście dla siebie miejsca treningowego w Warszawie Legia Fight Club będzie idealną lokalizacją. Możecie śmiało i bez wcześniejszych zapisów dołączyć do ekipy trenujące z Wojtkiem.

  Organizator: Legia Fight Club

  Prowadzący zajęcia: Wojciech Sobierajski

  Miejsce: Legia Fight Club, Łazienkowska 6A, 00-001 Warszawa

  Data: treningi odbywają się codziennie

  Godzina: 18.00,19.00,20.00

  Telefon: 696-257-686

  Email: wojtaas@poczta.onet.pl

  zwin
 • POZNAŃ

  dowiedz sie więcej

  Treningi prowadzone są w każdą środę o 18:15 w terenie . Zawsze w innym miejscu, więc należy obserwować profil Poznań Race Team na facebooku. Każdy może dołączyć do drużyny bez względu na stopień zaawansowania i poziom aktywności fizycznej (ćwiczenia są skalowane). Pierwszy trening jest bezpłatny. Natomiast kolejne trzy – 10 zł każdy. Po takim „wprowadzeniu” dana osoba jest już oficjalnym członkiem grupy i może do woli korzystać ze wszystkich przywilejów : ) !

  Treningi są bardzo zróżnicowane, ale na każdy z nich skupia się na wzmacnianiu, szybkości i podnoszeniu siły oraz poprawie techniki pokonywania przeszkód. Na treningu wykorzystywane są liny do wspinaczki, drążki, piłki, gumy oraz wszystko to, co jest dostępne w terenie.

  Organizator: Poznań Race Team

  Prowadzący zajęcia: Paulina Kilanowska

  Miejsce: Poznań

  Data: środa

  Godzina: 18:15

  Telefon:

  Email:

  zwin
 • MIĘDZYCHÓD

  dowiedz sie więcej
  Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu i przeważnie są to treningi obwodowe. Prowadzący skupiają się przede wszystkim na sile i wydolności. Sala, na której prowadzone są zajęcia, ma prawie 200m2 i jest przystosowana pod trening crossu i sportów walki. Miejsce jest bardzo dobrze wyposażone m.in w klatkę crossfitowa, sprzęt typu piłki, ciężarki, gumy, obciążenia itp. Od marca 2018 roku będzie otwarta druga sala, przystosowana  pod przygotowania do biegów z przeszkodami – drabinki, liny, ściany z opon, ściany drewniane, kółka gimnastyczne,równoważnie – tych sprzętów na pewno tam nie zabraknie!
  Przygotowania do biegów z przeszkodami odbywają się również nad jeziorem Mierzyn. W klubie trenuje około 200 osób, a w biegach OCR startuje około 70.
  Każdy może trenować z MMA Devil Międzychód, wystarczy przyjść i trenować:)

  Organizator: MMA Devil Międzychód

  Prowadzący zajęcia: Przemek Knioch

  Miejsce: MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD ul .Armii Poznań 58 Bielsko, 64-400 Międzychód, Bielsko

  Data: poniedziałek, środa, piątek

  Godzina: 18.00, 19.00, 20.00

  Telefon: 724500811

  Email: tiger23234@wp.pl

  zwin