ocr team & athletes

 • CROSS TRAINING MRĄGOWO

  dowiedz sie więcej

  Cross Training Mrągowo to drużyna trenująca dla siebie, dla zdrowia i dla zabawy. W celu sprawdzenia swojej wytrzymałości i umiejętności, biorą udział nie tylko w ekstremalnych biegach z przeszkodami czy zawodach crossfitowych, ale również w walkach K-1 i MMA. CTM to grupa przyjaciół, która sport traktuje jako formę wspólnego spędzania czasu, a po godzinach treningowych, organizują klubowe imprezy. Jak to mówią- „Jednym słowem Hardcore, nie Disco! W grupie siła!”

  Punkty:

  199
  zwin
 • WILD TEAM

  dowiedz sie więcej

  Wild Team to trójmiejska ekipa pozytywnie zakręconych miłośników przeszkodowego szaleństwa. Są grupą znajomych, których łączy pasja do biegania.. ale za to do jakiego biegania! Im więcej błota, przeszkód, ścianek tym lepiej! Jak sami mówią „hate running unless it’s OCR”.

  Punkty:

  771
  zwin
 • HOOAH, CZYLI FACECI W LEGGINSACH

  dowiedz sie więcej

  Mieli być grupą, która tylko jeden jedyny raz wystartuje w biegu z przeszkodami. Wybrali nazwę, przygotowali projekt koszulek i przeglądając zmagania innych zawodników na wcześniejszych zawodach, zauważyli coś, co mocno przykuło Ich uwagę – kolorowe LEGGINSY! Zwycięstwa nie zakładali, natomiast chcieli świetnie się bawić i przede wszystkim mieć co wspominać po biegu. Jak się sprawy potoczyły doskonale wiemy😉 W ten sposób powstała pełnoprawna grupa biegowych „celebrytów”, która do dnia dzisiejszego startuje w kolorowych kreacjach. Coraz silniejsza, coraz waleczniejsza, szykująca WIELKĄ OFENSYWĘ na coraz trudniejsze wyzwania! HOOAH!

  Punkty:

  0
  zwin
 • SąGorsi

  dowiedz sie więcej

  Kim są? Zbieraniną znajomych oraz znajomych znajomych😉 Poznali się na pierwszym biegu, w którym brali udział (Survival Race, czerwiec 2016, Warszawa). Jako, że dla zdecydowanej większości ekipy był to pierwszy kontakt z biegami z przeszkodami, (mało tego, dla niektórych w ogóle pierwszy kontakt z bieganiem w jakiejkolwiek formie😱) to do tematu podeszli bardzo rekreacyjnie ;). Ci, dla których taplanie się w błocie, rwanie ciuchów na zasiekach oraz zbieranie siniaków na trasie okazało się atrakcyjną formą aktywności fizycznej, postanowili „bawić się” dalej, wystawiając swoją reprezentację na kolejne biegi OCR. Jak sami mówią nie jadą tam po zwycięstwo ani tytuły najszybszych czy najsprawniejszych. Ich „celem statutowym” zawsze było, jest i będzie „dotelepać się do mety, nie umrzeć po drodze i nie zgubić nikogo na trasie”. SąGorsi to grupa uczciwych zapaleńców, którzy (aby nie poddawać w wątpliwości nazwy drużyny) na każdym biegu tempo dobierają tak, by jednak ktoś był od nich wolniejszy, i aby nie dotarli na metę jako ostatni.

  Punkty:

  56
  zwin
 • BOZONY HIGGSA

  dowiedz sie więcej

  Bozony Higgsa zawiązały się w lutym 2014 roku i od tamtego momentu rosną w postępie geometrycznym. Boskie Cząstki mają wystarczająco energii, aby przebiec RMG Hardcore, a potem wspólnie świętować do rana. Bezapelacyjnie, to najweselsza drużyna biegowa w całym uniwersum! Jądro zespołu znajduje się w okolicach stolicy, ale mają  również wolne elektrony orbitujące w Poznaniu, Bydgoszczy oraz Trójmieście. Nie ma na co czekać, zostań Bozonem już dziś!💪💪

  Punkty:

  28
  zwin
 • KTMŁ

  dowiedz sie więcej

  KTMŁ  to amatorska drużyna sportowa, która od sierpnia 2016 roku, rozpoczęła  swoją przygodę z bieganiem. Trzon grupy stanowi 5 osób: pomysłodawca Rafał oraz Czarek, Mateusz, Karol i Ewelina. Zawzięcie i wytrwale, indywidualnie jak i grupowo, pokonują codziennie kolejne biegowe kilometry. Grupa powstała przypadkowo, na potrzeby utworzenia drużyny do jednej z edycji Runmageddonu, która miała miejsce 20 sierpnia 2016r. Paczka pozytywnie zakręconych znajomych  nie zakończyła jednak swojej aktywności na jednym biegu, a zaczęła startować w innych. Pomimo dzielącej odległości (część członków pochodzi z Warszawy, część z Gdyni, a część z Kętrzyna i okolic ) i życia prywatnego, znajomi potrafią przemierzać kilometry, aby wspólnie wystartować w kolejnych edycjach Runamegeddonu, czerpiąc z tego radość i satysfakcję. Nie straszne im błotniste przeszkody, lodowata woda czy trudne warunki pogodowe. Ich motto brzmi : „Im trudniej, tym większa satysfakcja!” Swoim zapałem do biegania zarażają również znajomych z najbliższego otoczenia, namawiając ich do wspólnej aktywności biegowej.

  Punkty:

  326
  zwin
 • DZIECI KUKURYDZY

  dowiedz sie więcej

  Grupa amatorów-wariatów z Mazur, którzy oprócz swojego codziennego życia, kochają sport, a przede wszystkim biegi z przeszkodami. Dzieci Kukurydzy to ludzie z pasją, którzy ciągle stawiają sobie nowe cele i zawzięcie do nich dążą. W wyścigach z przeszkodami biorą udział od niedawna, ale jest to coś, co bez wątpienia pokochali całym sercem i do takich właśnie ekstremalnych biegów przygotowują się na swoich treningach. Na razie jest ich niewielu, ale chcą swoją pasją i determinacją zarażać innych ludzi w swoim mieście i nie tylko. Dzieci Kukurydzy to nie tylko sportowcy, ale i przyjaciele, którzy zawsze i wszędzie mogą na siebie liczyć.

  707

  Punkty:

  zwin
 • OCR Team Włocławek

  dowiedz sie więcej

  Początki grupy sięgają roku 2014, kiedy to po raz pierwszy pod namową lidera grupy, Tom Anyzewski,wystartowali w biegu Hunt Run – Ekstremalne Eventy. Społeczność, którą tworzą wypełnia chęć przygody, sprawdzenia swoich granic, a przede wszystkim zamiłowanie do aktywnego spożytkowania czasu w świetnym towarzystwie. OCR Team Włocławek łączy biegaczy ultra, zawodowych trenerów, ale także zupełnych laików sportowych- działają w grupie i to jest właśnie ich największa siła!

  Punkty:

  184
  zwin
 • ProAthletes

  dowiedz sie więcej

  ProAthletes to warszawska ekipa OCR, prowadzona przez profesjonalnych trenerów przygotowania motorycznego, którzy na co dzień współpracują z drużynami sportowymi oraz trenują rekreacyjnie, ale bardzo intensywnie 😉.

  Grupa ProAthletes za główne zadanie obrała sobie poprawę umiejętności oraz ogólnej sprawności fizycznej, jak i prewencję urazów sportowych. Z wyścigów czerpią nie tylko aktywność, ale przede wszystkim masę dobrej zabawy i przyjemności!

  Jeśli jesteście z okolic Warszawy i nie macie jeszcze swojej ekipy, a chcielibyście trenować pod szyldem OCRA- przystąpcie do ProAtheltes!

  Punkty:

  zwin
 • Cross Trening MMA Devil Międzychód

  dowiedz sie więcej

  Klub Cross Trening MMA Devil Międzychód prowadzi treningi sportów walki oraz cross trening. Klub powstał 8 lat temu, trenuje u nich ponad 160 osób. Ze sportami walki są związani od samego początku, a od tego roku ekipa mocno zainteresowała się biegami z przeszkodami, które zaczęły cieszyć się w gronie klubowiczów dużym powodzeniem.
  MMA DEVIL MIĘDZYCHÓD są otwarci na współpracę, a wszyscy wzajemnie traktują się jak jedna, wielka sportowa rodzina! 💪 wzajemna motywacja i wsparcie jest u nich na porządku dziennym!

  Jeśli nie masz jeszcze ekipy, z którą mógłbyś trenować Oni na pewno przyjmą Cię z otwartymi rękami! 😉

   

  Punkty:

  zwin
 • ActiveRun Namysłów

  dowiedz sie więcej

  ActivRun Namysłów – stowarzyszenie Namysłowskich biegaczy, których łączy jedna pasja – bieganie .
  Obecnie reprezentuje je ponad 30 zawodników.
  Ekipę prowadzi Bartłomiej Stajniak- reprezentant Polski na mistrzostwach Świata oraz wielokrotny medalista akademickich mistrzostw Polski w biegach przełajowych. Trener Agata Pietroszek – biegi przeszkodowe oraz czołowych biegaczy z Opolszczyzny, którzy w roku 2017 stawali 69 razy na podium w biegach ulicznych, przelajowych i OCR.

  Punkty:

  zwin
 • Poznań Race Team

  dowiedz sie więcej

  Poznań Race Team– powstała w maju 2017 r. Celem grupy jest popularyzacja biegów OCR i przygotowywanie zawodników do pokonywania przeszkód, radzenia sobie z ciężkimi warunkami na trasie (np. morsowanie)  i ciągłe polepszanie swoich wyników.
  Treningi odbywają się raz w tygodniu, o ustalonej porze i zawsze w innym miejscu.
  Trenerem i zarówno założycielem grupy jest Paulina Kilanowska, która prowadzi również Spartan Race Training Group Poznań.
  Paulina na co dzień prowadzi także zajęcia z cross treningu i treningu funkcjonalnego w Fabryce Formy.

  Punkty:

  zwin