aktualności

Sprawdź najlepsze wyniki OCRA Poland Team w sezonie 2017!


Obraz newsa

OCRA Poland w liczbach za sezon 2017:
 Na 35 startów 26 razy byliśmy na podium
 17 razy na  1 miejscu
 podczas najważniejszych imprez Mistrzostw Europy oraz Mistrzostw Świata OCR World Championships zdobyliśmy aż 6 medali !!
A w tym:
 3 złote
 2 srebrne
 1 brązowy

Nasze wyniki i mistrzowski skład:

13.05.2017r.- Wojciech Sobierajski- I miejsce Elite Finał OCR League Poland, Kraków;
13.05.2017r.- Wojciech Sobierajski- I miejsce OCR KNOCKOUT CHALLANGE, Kraków;
13.05.2017r.- Marian Sobierajski- IV miejsce Elite Finał OCR League Poland, Kraków;
04.06.2017r.- Wojciech Sobierajski- VI miejsce Mistrzostwa Europy OCR EC, Wächtersbach;
04.06.2017r.- Małgorzata Szaruga- V miejsce Elite Mistrzostwa Europy OCR EC, Wächtersbach;
18.06.2017r.- Małgorzata Szaruga- III miejsce Elite OCR Series World Finals, Berendonck Wijchen;
24.06.2017r.- Wojciech Sobierajski- I miejsce Elite Runmageddon Rekrut, Ełk;
24.06.2017r.- Marian Sobierajski- VI miejsce Elite Runmageddon Rekrut, Ełk;
24.06.2017r.- Bolesław Sobierajski- XV miejsce Elite Runmageddon Rekrut, Ełk;
30.06.2017r.- Bolesław Sobierajski- I miejsce kat. wiekowa 13-17 OCR European Championships, Flevoland;
30.06.2017r.- Marian Sobierajski- III miejsce kat. wiekowa 18-24 OCR European Championships, Flevoland;
30.06.2017r.- Wojciech Sobierajski- IV miejsce Elite OCR European Championships, Flevoland;
15.07.2017r.- Piotr Łobodziński- I miejsce Elite HERO RUN, Szelment;
16.07.2017r.- Piotr Łobodziński- I miejsce Elite HERO RUN, Szelment;
20.08.2017r.- Piotr Łobodziński- I miejsce Elite Barbarian Race, Tychy;
26.08.2017r.- Piotr Łobodziński- I miejsce Beijing Vertical Run, Pekin;
26.08.2017r.- Małgorzata Szaruga- I miejsce Elite Runmageddon Rekrut, Kraków;
02.09.2017r.- Piotr Łobodziński- II miejsce Toughest, Oslo;
03.09.2017r.- Małgorzata Szaruga- I miejsce III Gonitwa Podhalańska, Nowy Sącz;
08.09.2017r.- Piotr Łobodziński- I miejsce Towerrunning Tour, Wiedeń;
09.09.2017r.- Piotr Łobodziński- II miejsce Towerrunning Tour, Brno;
09.09.2017r.- Małgorzata Szaruga- I miejsce Elite Runmageddon Classic, Sopot;
10.09.2017r.- Małgorzata Szaruga- I miejsce Elite Runmageddon Rekrut, Sopot;
10.09.2017r.- Piotr Łobodziński- II miejsce Towerrunning Tour, Bratysława;
23.09.2017r.- Małgorzata Szaruga- I miejsce Elite Runmageddon Rekrut, Warszawa;
24.09.2017r.- Piotr Łobodziński- II miejsce Bieg na Piątkę, Warszawa;
07.10.2017r.- Piotr Łobodziński- XIII miejsce TOUGHEST, (Geteborg);
13.10.2017r.- Małgorzata Szaruga- II miejsce OCR World Championships 3 km,
kat. wiekowa 20-29, Kanada;
13.10.2017r.- Marian Sobierajski- VIII miejsce OCR World Championships 3 km,
kat. wiekowa 13-19, Kanada.
13.10.2017r.- Bolesław Sobierajski- XIII miejsce OCR World Championships 3 km,
kat. wiekowa 13-19, Kanada.
14.10.2017r.- Małgorzata Szaruga- I miejsce OCR World Championships 15 km,
kat. wiekowa 25-29, Kanada;
15.10.2017r.- Małgorzata Szaruga, Wojciech Sobierajski, Piotr Łobodziński – II miejsce OCR World Championships PRO Mix, Kanada;
22.10.2017r.- Piotr Łobodziński- II miejsce Vertical World Circuit, Osaka;
19.11.2017r.- Piotr Łobodziński- I miejsce Swissôtel Vertical Marathon, Singapur;
26.11.2017r.- Piotr Łobodziński- I miejsce Shanghai Tower International Vertical Marathon, Shanghai.

Małgorzata Szaruga
Piotr Łobodziński Towerrunner
Wojciech „Sobieraj” Sobierajski
Bolek Sobierajski
Marian Sobierajski

Strzeżcie się! W rok 2018 weszliśmy ze zdwojoną i nową siłą!

lista aktualności