aktualności

Poznaj skład ekipy OCRA Poland Elite i Open w sezonie 2018 !

Obraz newsa

Gosia Szaruga, Piotr Łobodziński, Wojtek Sobierajski– tych trzech zawodników już dobrze znacie, bo w OCRA Poland Team są już od dłuższego czasu i dzięki swoim licznym sukcesom sportowym, nie pozwalają o sobie zapomnieć. Bez wątpienia największym osiągnięciem zespołowym ten trójki w 2017 roku, było zdobycie wicemistrzostwa świata w biegach z przeszkodami ! Z pewnością nie jest zaskoczeniem, że lista indywidualnych sukcesów ciągnie się w nieskończoność 😉 .

Na nasze szczęście, Sobierajskich jest więcej niż jeden. W poprzednim sezonie, Marian wywalczył III miejsce w kategorii wiekowej 18-24 podczas OCR European Championships, a w Kanadzie (również w kategorii wiekowej) na dystansie 3km zdobył zaszczytne XIII miejsce. Bolek z kolei w pięknym stylu został Mistrzem Europy w kategorii wiekowej 13-17 !

Sukcesy z ubiegłego roku tylko zaostrzyły apetyt, postanowiliśmy więc zwerbować do Elite Team kolejnych utalentowanych zawodników. Do naszych szeregów wstąpiły:
Agnieszka Wojciechowska FCC
Aleksandra Lisowska
Anna Gosk

Kolejną ekipą, która obok Elite zawalczy o najwyższe miejsca w trakcie sezonu, jest OPEN Team w składzie:
Paulina i Eryk Kędziorek z Kedziorki.com, najmłodszy z braci Sobierajskich – Krzysztof, trener Marcin Czarnecki, ultramaratonka Aleksandra Niwińska, Magda Krause, Emila Mackieiwcz oraz Dominika Łuksiewicz !

Szykujcie się na rok pełen sportowych wrażeń w wydaniu OCRA Poland!

Grafika: Aneta Pomieczyńska