aktualności

Pierwsze koty za płoty- Finał OCR League Poland 13 maja Kraków


Obraz newsa

Pierwsze koty za płoty!
Emocje powoli opadają po wczorajszym dniu. Przede wszystkim chcieliśmy Wam wszystkim podziękować, że w ogóle byliście z nami! Był to pierwszy bieg, który organizowaliśmy i mamy nadzieję, że nie ostatni. Wiemy, że czeka nas bardzo dużo nauki, ale doświadczenia z minionego eventu pozwolą nam na wyciągnięcie kolejnej lekcji. Chcemy się doskonalić, rozwijać i poprawiać jakość zawodów i ich organizację właśnie dla Was. Początki nigdy nie są łatwe, ale daliśmy radę dzięki Wam!

Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za pomoc i obecność podczas Finału. Dziękujemy tym, którzy byli zaangażowani w organizację: Właścicielowi Centrum Sportu Parkowa – Stadion Korona KrakówPiotr Klimczak, ekipie technicznej, Dziewczynom z biura zawodów, wszystkim Wolontariuszom i Hostessom, chłopakom z Xtraining „świat przygody”, niezawodnemu prowadzącemu Adrian Woźniak, całej ekipie foto/video, Jowi Polańska za nieocenioną pomoc podczas zawodów, a przede wszystkim Magda Saczuk i Sebastian Śmigaj– to właśnie oni byli kierownikami trasy i wytyczyli ją dla Was!

Jeśli kogoś pominęliśmy- przepraszamy, ale z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam podczas Finał OCR League Poland i oczywiście Wam, Drodzy Zawodnicy!
Zwycięzcom gratulujemy, a dokładne wyniki oraz listę osób zakwalifikowanych do Mistrzostw Europy OCR EC, opublikujemy w ciągu dwóch dni.

lista aktualności