aktualności

Owocny weekend w wykonaniu zawodników OCRA Poland Team!

Obraz newsa

Co to był za weekend! Nasi zawodnicy w dalszym ciągu nie pozwalają o sobie zapomnieć! Czy to biegi z przeszkodami, po schodach, ultramaratony – wszędzie możecie spotkać OCRA Poland Team! 💪

W miniony weekend odnotowaliśmy wiele owocnych startów :
🥇fenomenalna Patrycja Bereznowska zdobyła tytuł Mistrzyni Europy w biegu 24- godzinnym w Rumunii. Podczas otwarcia Mistrzostw, otrzymała również od organizatorów statuetkę Athlete of the Year 2017🎖
Piotr Łobodziński Towerrunner ponownie obronił tytuł Mistrza Polski w Sky Tower Run z czasem 04:57,08
Wojciech „Sobieraj” Sobierajski wywalczył II miejsce Elite podczas Runmageddon Rekrut w Warszawie. III miejsce zdobył Adam Kałużny z partnerskiej grupy treningowej Socios Silesia
Drużynowo OCRA Poland Team uplasowała się na III miejscu!
Dominika Łukasiewicz zdobyła srebrny medal w Akademickich Mistrzostwach Polski na 1500m w typach uczelni społeczno -przyrodniczych;
Aleksandra Lisowska podczas Akademickich Mistrzostwach Polski, wybiegała II miejsce;
Kasia Baranowska, z naszej partnerskiej grupy treningowej OCR Team Włocławek, wywalczyła III miejsce Elite w Runmageddon Rekrut Warszawa!
Drużynowo ekipa z Włocławka zajęła I miejsce w serii open!