OCR LEAGUE POLAND
SEZON 2017/2018

OCRA LEAGUE POLAND

To liga sportowa, która powstała w celu szerzenia i doskonalenia dyscypliny OCR oraz zdrowej, sportowej rywalizacji. Naszym celem jest organizacja profesjonalnej ligi, w której skład wchodzą wyselekcjonowane przez nas biegi, pozwalające sprawdzić uniwersalność i wszechstronność Zawodników.

Poznaj szczegóły


Zarejestrowani na naszej stronie, zbierają punkty przez cały sezon , który rozpoczął się 20 maja 2017 roku, a zakończy impreza Finału OCR League Poland wiosną 2018.  13 maja 2017 roku, w dawnej stolicy Polski, zmierzyliście się z wyścigiem innym niż wszystkie, w których braliście udział do tej pory! Składał się z dwóch części: pierwsza to 1 Mile OCR Run Challenge, gdzie do przebycia mieliście 4 pętle (w sumie ok. 6.4 km), najeżone oryginalnymi przeszkodami o różnym stopniu trudności. Druga część OCR Knockout Challenge, był ćwierćfinałem, do którego awansowało 32 najlepszych Zawodników, do półfinału zaś szesnastu, a o podium zawalczyła najwytrwalsza finałowa ósemka! W tym sezonie chcemy utrzymać konwencję i schemat zeszłorocznego wyścigu! Mamy nadzieję, że nasze biegi będą dla Was czymś niezapomnianym, bo w tym roku szykujemy dla Was jeszcze więcej niespotykanych przeszkód!

Pamiętajcie, że OCR LEAGUE POLAND to również przepustka na Mistrzostwa Europy 2018 OCR EC dla 10 osób z każdej płci serii Elite, oraz 10 najlepszych startujących z grup wiekowych: 13-17 | 18-24 | 25-29 | 30-34 | 35-39 | 40-44 | 45-49 | 50+ . Do wygrania są także cenne nagrody, a dla wiodących Zawodników wsparcie finansowe stowarzyszenia OCRA Poland.

OCR LEAGUE POLAND wygrywa Zawodnik z największą ilością punktów w swojej kategorii, zebranych podczas całego sezonu w biegach kwalifikacyjnych oraz na samym Finale Ligi. Przypominamy też, że na biorących udział w samym wyścigu finałowym, czekają osobne wyróżnienia oraz nagrody za miejsca zdobyte na podium!

INFORMACJE O TERMINIE FINAŁU LIGI JUŻ WKRÓTCE!

ZAPISZ SIĘ TERAZ PRZEJDŹ DO OCRA LEAGUE