ODDANIE

CEL

RYWALIZACJA

AKTYWNOŚĆ

O NAS

Spotkaliśmy się podczas rywalizacji na ciężkich, spowitych błotem i piaskiem trasach. Teraz stanowimy jeden mocny zespół OCRA POLAND. Naszym głównym celem jest wprowadzenie europejskich i światowych standardów na zawodach organizowanych w Polsce.

poznaj nas!


 • RAFAŁ BEJTKA

  dowiedz sie więcej

  Absolwent ekonomii Warsaw School of Economics – SGH, aktualnie studiuje na Wydziale Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Na co dzień inżynier budowy. W wolnych chwilach żeglarz jachtowy, pasjonat sportów ekstremalnych, miłośnik biegów z przeszkodami. Reprezentant Polski na OCR European Championship w Holandii oraz OCR World Championship w Kanadzie.

  wyślij wiadomość @ rafalbejtka@ocrapoland.pl zwin
 • AGNIESZKA BEJTKA

  dowiedz sie więcej

  Absolwentka WSGN i SGH. Na co dzień rzeczoznawca majątkowy, specjalista ds. wyceny nieruchomości. Pasjonatka maratonów, nordic walkingu, maratonów MTB oraz kolarstwa górskiego. Ważniejsze osiągnięcia, którymi może się pochwalić:I miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski w maratonach MTB, III miejsce w klasyfikacji generalnej Mazovia MTB Marathon, I miejsce Powerade Suzuki MTB Marathon Istebna, I miejsce Puchar Polski w Pułtusku, II miejsce Puchar Polski Wieluń.

  wyślij wiadomość @ agnieszkabejtka@ocrapoland.pl zwin
 • AGATA DUDEK

  dowiedz sie więcej

  Jeśli potrzebujecie informacji z zakresu foto, social media, PR- kierujcie się bezpośrednio do niej. Obecnie studentka ostatniego roku Fotografii na Uniwersytecie Warszawskim, czym też zawodowo trudni się na co dzień. Ze sportem (amatorsko) powiązana od lat. Biegi przeszkodowe to najnowsze odkrycie, gdzie z radością i determinacją stawia czoła kolejnym wyzwaniom, udowadniając sobie i innym, że tak naprawdę to siła jest kobietą :).

  wyślij wiadomość @ agatadudek@ocrapoland.pl zwin

partnerzy


 • JACEK DIABEŁ

  dowiedz sie więcej

  Weteran misji w Afganistanie. Płetwonurek i spadochroniarz. Jacek, co nikogo nie powinno dziwić, jest też specjalistą taktyki w posługiwaniu się bronią palną. Bazując na wojskowym doświadczeniu wraz z żoną, Iwoną Guzowską, stworzyli cykl biegów zadaniowych Warriors Run.

  zwin
 • IWONA GUZOWSKA

  dowiedz sie więcej

  Tej Pani chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Wielokrotna mistrzyni Europy i świata w boksie zawodowym i kick- boxingu. Obecnie przerzuciła się na triathlony i maratony. W 2013 roku ukończyła słynnego IronMana we Frankfurcie. Jak to na kobietę przystało, ma też do czynienia z modą – zaprojektowała markę z odzieżą sportową Warriors Factory. Wraz z mężem, współtworzy słynny bieg zadaniowy Warriors Run.

  zwin