aktualności

Liga OCR League Poland przepustką do Mistrzostw Świata OCR!


Obraz newsa

Mamy przyjemność ogłosić, iż OCR League Poland, jako trzecia liga na świecie, uzyskuje licencję do kwalifikacji zawodników na OCR World Championships! To ogromny zaszczyt współpracować z najlepszymi organizatorami imprez OCR na świecie, którzy nie raz pokazali wielkie serce i poświęcenie w przygotowaniu tak niesamowitych mistrzostw!
To olbrzymie osiągnięcie zawdzięczamy ciężkiej pracy, zorganizowaniu Finału OCR League Poland, gdzie mieliśmy okazję pokazać zmagania najlepszych biegaczy OCR, ale również naszym Zawodnikom i ich fantastycznym wynikom sportowym, w tym zdobyciu aż 5 medali (3 złota, srebro oraz brąz) na międzynarodowej arenie OCR w sezonie 2017.

Dołożymy wszelkich starań, aby jakość organizowanych przez nas eventów była na jak najwyższym, światowym poziomie, szkoląc jednocześnie najlepszą kadrę reprezentacji Polski
w OCR!

___________________________________________________

We are proud to announce that OCRA Poland League became a partner of OCR World Championships and will qualify according to the following criteria:
Top 3 M/W in the Elite Division qualify for the PRO division at OCRWC
Top 5 M/W in the Elite Division qualify for the AG division at OCRWC
Top 3 M/W in each age group qualify for the AG division at OCRWC
It is a great honor and privilege to cooperate with the best OCR organizers in the world. Rachelanne Gladden and her team have shown a great heart and dedication to preparing such an amazing competition. We’ll do our best to meet your expectations next season. 

http://ocrworldchampionships.com/how-to-qualify/

lista aktualności