faq

Na jakie dystanse mogę się zapisać?

Postanowiliśmy zachować formułę naszego Partnera, OCR World Championships, dlatego do wyboru są trzy dystanse – 3km, 15km oraz TEAM, czyli 7km, które pokonujecie drużynowo.

zwin
Zmiana godziny biegu. Jak to zrobić?

Jeżeli są jeszcze wolne miejsca w innej serii, z powodzeniem możesz samodzielnie (lub napisać maila z prośbą o przepisanie na kontakt@ocrapoland.pl ) przenieść się na inną godzinę.

zwin
Elite, kto może pobiec ?

Nie wymagamy żadnych dodatkowych kwalifikacji dla serii Elite, obowiązuje jedynie nieco wyższa opłata.  Pamiętajcie, że w tej serii (tak samo jak w AGE) wszystkie przeszkody musicie pokonywać samodzielnie, bez pomocy osób trzecich, innych zawodników czy wolontariuszy.

zwin
Nie dam rady pokonać przeszkody. Co dalej?

Zawsze dajemy Ci szansę kilkukrotnego podejścia do przeszkody. Jeśli biegniesz w fali OPEN, możesz śmiało korzystać z pomocy innych osób i działać grupowo. Zawodnicy z fal Elite i Age muszą samodzielnie pokonywać przeszkody. Kilkukrotne podejścia również są dozwolone. W momencie, kiedy nie jesteś w stanie sobie z nią poradzić, musisz niestety oddać opaskę.

zwin
A co znajdę w pakiecie startowym?

informację na temat pakietów znajdziecie na stronie naszego wydarzenia <-klik.

zwin
Nie mogę pobiec, a pakiet i bieg już opłacony. Co teraz?

Zdajemy sobie sprawę, że wypadki losowe się zdarzają, dlatego nie mamy zamiaru robić Ci problemów w ramach przepisania pakietu. Napisz maila na kontakt@ocrapoland.pl

zwin