ocra

poland

OCRA POLAND

OCRA POLAND jest stowarzyszeniem non-profit, które zostało założone przez pasjonatów biegów z przeszkodami z różnych zakątków Polski. Dzięki doświadczeniu zdobytemu na licznych imprezach OCR, w tym Mistrzostwach Europy i świata oraz współpracą z OCR World Championships, mamy szansę znacznie podnieść standardy zawodów organizowanych w naszym kraju, czerpiąc inspirację i wiedzę od najlepszych. Dodatkowo, OCR League Poland jako jedna z trzech na świecie daje możliwość awansu do Mistrzostw Świata OCR w Londynie!

aktualności

09.09.2019

Podsumowanie Mistrzostw Polski OCR w wykonaniu OCRA Poland Team.

W miniony weekend nasi zawodnicy wystartowali w Mistrzostwach Polski Biegów z Przeszkodami, uzyskując świetne wyniki:

– Bolek Sobierajski zwycięża w kategorii wiekowej 18-24 na dystansie 5km,
– Krzysiek Sobierajski, najmłodszy zawodnik w naszym teamie, broni mistrzowskiego tytułu z 2018 roku i ponownie zdobywa złoty medal w kategorii do 17 lat, na dystansie 12km,
– Nasz nowy zawodnik, Łukasz Parszczyński, debiutuje w barwach OCRA Poland. W ekipie z Wojtkiem Sobierajskim i Piotrem Łobodzińskim, startują w formule TEAM. Ostatecznie zajmują V miejsce. Łukasz na zmianie siłowej pokonał wszystkie 17 przeszkód. Niezły początek, a oni dopiero się rozkręcają!

Nasza drużyna przygotowuje się do najważniejszych zawodów w tym roku – OCR World Championships, do których pozostało już tylko 33 dni!

Więcej

09.09.2019

Nowy zawodnik w ekipie – Vania Kohut dołącza do drużyny OCRA Poland Team!

Vania Kohut, w 2018 roku Mistrz Europy OCR w kategorii wiekowej 25-29, finalista @ninjafactorcz w Pradze, uczestnik @ninjawarriorpolska dołącza do ekipy #ocrapolandteam 💪🏼! Vania to nie tylko jednym z lepszych zawodników OCR w Polsce, ale również trener personalny dorosłych i dzieci. Witamy na pokładzie i życzymy sukcesów 💥!

Więcej

09.09.2019

Honda Plaza nowym partnerem drużyny OCRA Poland!

Dynamika, niezawodność, wybitne osiągi. To może oznaczać tylko jedno-

Honda PolskaHonda Plaza partnerem drużyny OCRA Poland

Jeszcze w tym sezonie nasi zawodnicy będą mogli sprawdzić aż trzy najnowsze modele: CRV, HRV oraz Civic. Rozpoczynamy wspólne #podrodzedomarzen po największe sukcesy.  Dziękujemy za zaufanie i wyruszamy na podbój Europy i Świata, a pierwsza okazja już niebawem -> Londyn, OCR World Championships 

www.hondaplaza.pl
www.KrzysztofHonda.pl

Więcej

kalendarium

 • 21.01.2017

  Runmageddon Rekrut

  6km, Warszawa

  Organizator: Runmageddon


  dowiedz sie więcej
 • 22.01.2017

  Runmageddon Hardcore

  21km, Warszawa

  Organizator: Runmageddon


  dowiedz sie więcej
 • 11.02.2017

  WINTER GLADIATOR RACE

  5km, Josefov

  Organizator: GLADIATOR RACE


  dowiedz sie więcej

PARTNERZY

GRUPY TRENINGOWE